ଛୋଟ ଭଉଣୀ ପ୍ରିୟା ସହ ସୁହାଗରାତି – 1

Friends ମୋର ନାମ ରାହୁଲ ମୋର ବାଣ୍ଡ ରୋ ଲମ୍ବ 8 ଇଂଚ ମାଧ୍ୟମ ଶରୀର । ମୋ ସାନ ଭଉଣି ରୋ ରଂଗ ଗୋରା ତାର size 34-24-36. ତୋଫା ଗୋରା ରଙ୍ଗର ଦୁଧ ଟା ଉପରେ ପିଙ୍କ କୋଲର ରୋ tit । ତାର ପିଙ୍କ Iକୋଲର ରୋ ବିଆ ଯୋୖଥିରେ କଲା ରଙ୍ଗର ବାଳ ଯୋଂଗୁ ଆହୁରି ସୁଂଦର ଦ୍ଖା ଜାଏ।ଏବେ ମୋ ଷ୍ଟୋରୀ ଙ୍କୁ ଆସୁଚି ମୋର ଷ୍ଟୋରୀ ଷ୍ଟାର୍ଟ ହେଲ ଗୋଟେ ଦିନ ରାତି ରେ ତାର ଦୁଧ ଚିପିଡ଼େଳି ସେ ଦିନ ସି ଗେଈ ବାକୁ ଦେଲାନି ଯେହେତୁ ଘରେ ସବୁ ଥିଲେ ମୋତେ କହିଥିଲେ ।next ଦିନ ସିଏ ମୋ ସହ suhagrat କରିବ ଯେମିତି ନୁଆ ବିବାହ ସ୍ତ୍ରୀ ଟା ସ୍ୱାମୀ ସହ ।

ଏ ଥର ମୋର ଷ୍ଟୋରୀ detail ରେ କହୁଛି । ମୋ ଭଉଣି ମୋ ଠାରୁ 2 ବର୍ଷ ସାନ ତର ନାମ ପ୍ରିୟା । ଷ୍ଟୋରୀ start ହେଲ ଯେବେ ମୁ btech ସରି ଘର ଙ୍କୁ ଆସିଥିଲି । ଅମର ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ଗୋଟେ ଘର ଭଡ଼ା ନେଇ ଥିଲ ଯୋୖଥିରେ ପ୍ରିୟା graduate କରୁଥିଲ । ତା ସହ ମାଉସୀ ରହୁ ଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ପ୍ରିୟା ରୋ exam ସରି ଯାଇଥିଲା । ଟା ପାଇ ବର ଖୋଜ ଠିକ ହେଇଯାଇଥିଲା । ମୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସିଲି ଘରେ କହିଲେ ପ୍ରିୟା ସହ ମାର୍କେଟିଙ୍ଗ କରିବୁ। ମୁ ଯେବେ ପ୍ରିୟା ଙ୍କୁ ଦେଖିଲି । ମୋର ଭିତର ପାପି ପୁରୁଷ ଜଗିଗୋଲା କରଣ ମୁ ଟାକୁ 3 ବର୍ଷେ ତଳେ ଦେଖିଥିଲି ସେତେବେଳେ ତର ଦୁଧ ବଡ଼ ଣ ଥିଲ । ବର୍ତମାନ ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ଙ୍କୁ ଗାଣ୍ଡି ବି ମସ୍ତ ଥିଲ। । ସେ ମୋତେ ଆସି କୋଳ କୋଳ। । ସେ ଭାଇ ହିସାବ ରେ କୋଳ କୋଳ। । କିନ୍ତୁ ମୁ ଅନ୍ୟ ଭାଵ ରେ । ତର କୋମଲ ଦୁଧ ମୋ ଛାତି ରେ ଚିପି ହୋଇଗଲା । ମୋ ଦେହ ରେ current ଭଳି ଲାଗିଲା । ମୁ ତାକୁ ଆହୁରି ଜୋର ରେ ଧରିଲି । ମୁ ତର ବେକ ଙ୍କୁ smooch କୋଳି ଅଉ ଗାଲ କୁ ଗୋଟେ kiss ଦେଲି । ଏ ପଟେ ମୋର ଗୋଟେ ହାତ ତା ପିଠି ରେ ଥିଲା ଅଉ ଗୋଟେ ହାତ ରେ ତର ନରମ କୋମଲ ଗାଣ୍ଡୀ କୀ ସୌଲେଉ ଥିଲି ଓ ମୋର ବାଣ୍ଡ ଟା ତାର ଗରମ ବିଅ ଙ୍କୁ ପେଣ୍ଟ ଉପରୁ ତୌଚ୍ କରୁଥିଲା। ସିଏ ମୋର ଏ ପରି reaction ଦେଖି ଚମକି ଗୋଲା। ମୋର ସେତେବେଳେ ହୋସ ଆସିଲା। sorry କହିଲି । ପ୍ରିୟା – ଭାଇ ମୁ ତୋ ଭଉଣି ତୁ ଏ କାମ କାହିଁ କରୁଚୁ । ମୁ- sorry କାହାକୁ କୋହୋନି ।
ପ୍ରିୟା – ok
ମୁ – ମୋଟେ ଯଦି କ୍ଷମା କଲୁ ଟା ହେଲେ ଗୋଟେ କିସ କରିବି ।
ପ୍ରିୟା – ନା ।
ମୁ – please ମୋ ସୁନା ଭଉଣୀ ।
ପ୍ରିୟା- ହାଉ ଗୋଟେ କିସ ତୁ ଦୁଷ୍ଟ ହେଲୁଣି ।
ଯେହେତୁ ମାଉସୀ ମଉସା ସହ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ତୋ ମୁ ନିଶ୍ଚିତ ରେ ତା ଦୁଇ କାଖ ତୋଳେ ହାତ ପୁରେଇଲି । ଯେମିତି ତାର ଦୁଧ ମୋ ଛାତି ରେ press ହବ ।ତାପରେ ମୁ kiss କରିଵା ଷ୍ଟାର୍ଟ କୋଳି । ପ୍ରିୟା ଅଖିବୁଜି ଦେଇଥିଲା ।

First କିସ ଗାଲ ତାପରେ ଓଠର ତଳ କୁ ମୋ ଓଠରେ ଚୂସି ବାକୁ ଲାଗିଲି ପ୍ରିୟା ଆପେ ଆପେ ନିଜ ଓଠ ଖୋଲି ଦେଲା ଏବେ ମୁ ମୋରୋ ରାଣୀ କୁ ଜିଭରେ ତା ତଳ ଓଠ ଉପରି ଓଠ ଓ ଜିଭ ଙ୍କୁ ଶୋଷିଲ । now ସେଇ ବି ମୋରୋ ଓଠ କୁ ଟା ଜିଭ ରେ ପୁଣି ଜିଭ ଙ୍କୁ ଜିଭ ରେ ଓ ତାପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଭାଇ ଭଉଣୀ ପ୍ରେମିକ ଓ ପ୍ରେମିକା ପରି କିସ କରି ଚଲିଠିଳୁ କୀ calling bell ବାଜିଲା । ଦୁଇ ଜନ ଅଲଗ ହେଲୁ କିନ୍ତୁ କିଏ କାହାକୁ ଆଖି ମିଶାଇ ପାରିଲୁ ନହିଁ । ମାଉସି ମଉସା ଆସିଗଲା । ଦିନ ରେ ଣ ସିଏ ମୋତେ ଦେଖିଲା ନା ମୁ ତାକୁ । ସଂଧ୍ୟା ରେ ମାଉସୀ କହିଲେ ଯା ତାକୁ ମାର୍କେଟ ନେଇ ଯ କହିଲେ ଦୁଇ ଜନ auto ବସି ମର୍ଜେତ୍ ଗଲୁ ସିଏ । କିଣିଲା ବେଳେ ମୁ ତାର ପଛରେ ବୁଳୁଥିଲି । ସିଏ ଗୋଟେ chudidar ପସନ୍ଦ କଲା । ସେଇଟା ckeck କରିଵା ପାଇ ଭିତୋରେ ଯାଇ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଲା ମୁ ବାହାରେ ଥିଲି। ଏତିକି ବେଳେ ସେଥ ରେ ଥିବା ସେଲ୍ଳେସ୍ ଲେଡି କହିଲା ଆପଣ ନିଅନ୍ତୁ madam ବ୍ଲୋଉସେ ଅଉ ଶାଢ଼ୀ ରହିଗଲା ଦେଇ ଦିଅନ୍ତୁ check କରି ନେବେ । ମୁ knock କୋଳି ।
ପ୍ରିୟା ରାଗରେ ମୁ ଚେଞ୍ଜ କରୁଛି ପରା । ମୁ sorry କହି ଠିଆ ହୋଇଗଲି । ସେତେବେଳେ side ରୁମ ରେ ଗୋଟେ ଟୋକା ଟୋକି ଚେଞ୍ଜ ରୁମ ଭିତୋରେ ଯାଇ ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ । ମୁ ଜାଣିଲି ଏ ମାନେ ଖେଳ କରିବେ । ଏମିତି ବେଳେ ପ୍ରିୟା କବାଟ ଅଧ ଖୋଲି କହିଲା ଭାଇ କିଏ ଲେଡି ଥିବ ପରା କହୁନୁ । ମୁ ଦେଖିଲି ସବୁ ସଲେସ୍ gilr ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ମୁ କହିଲି କେହି ନହିଁ କଣ ହେଲ କହୁନୁ । ସେ ଲାଜ ରେ kameej ରୋ nada tight ହେଇଗଲା । ସେଇ ଟା ଖୋଲିବାର ଅଛି । ମୁ କିଛି ଣ କହି ଭିତରେ ଯାଇ door close କରିଦେଲି । ମୁ କହିଲେ ଦେଖା ଖୋଲିଦେବି । ପ୍ରିୟା ନିଜ ଶାଲବାର ଉପରକୁ ଉଠାଇଲେ ମୁ ଆଣ୍ଠେଇ ବସି । କୀ ସୁଂଦର ତାର ନାଭି ଏରିଆ ତାର ପତଳା kamar ବହୁତ ସୁଂଦର ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ମୁ ପ୍ରିୟା ରୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଧରି ମୋ ମୁହ ପାଖକୁ ଆଣିଲି ତୋ ପ୍ରିୟା ଆଃହ୍ କଲା । ମୁ ଜାଣିଲି ଏ ଟା ସେକ୍ସ ପାଇ ଆତୁର ଥିଲା । ମୁ ତର ଡୋରି ଙ୍କୁ ଦାନ୍ତ ରେ ବାହାର କରିବ ଯୋଗୁଁ ତାର ବିଆ ମୋ ମୁଁହ ପାଖରେ ଥିଲ କୀ ବାସ୍ନା ସେ ବିଆର । ମୁ nada ଖୋଲିବା ବାହାନା ରେ କେତେବେଳେ ତା ନାଭି ଙ୍କୁ ତ କେତେବେଳେ ତା ବିଆ କୁ କପଡ଼ା ଉପରୁ ହି କିସ କରୁଥିଲି । ସେ ଆଃ ଆଃହ୍ ଆଃହ୍। କରୁଥିଲା । ତାର କମେଜ୍ ଖୋଲିଗଲା ତୋ ସେ ପୁରା ପାଦ ପାଖକୁ ଖସିଗଲା । ପ୍ରିୟା ମୋ ପାଖରେ ଅର୍ଦ୍ଧ ନଗ୍ନ ଥିଲା। ପ୍ରିୟା white color ରୋ penty ପିନ୍ଧି ଥିଲା ମୁ ଠିଆ ହୋଗୋଲି ସେ ତର ନିଜ salwar ଚେଞ୍ଜ କରିଲା। ସେ ସମୟ ରେ ଆମ side ରେ ଟୋକା ଟୋକି ଜୋ ଥିଲେ ସେ ମାନେ ବୋଧେ ସେକ୍ସ କରିବ ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିଥିଲେ।ସେଠୁ awaz ଆସୁଥିଲା ଓଃହୋ ଆଃହ୍ janu ଆହୁରି ଜୋର ରେ । ସେ ଟୋକା କହୁଥିଲା ମୋ ଭଉଣି ତୋ ବିଅ କେତେ ଗରମ ଆଜି ତୋ ବିଅ ରୋ ଗରମ ମୁ ଥଣ୍ଡା କରିବି । ଓଃ ମୋ ଭାଇ ଆଃହ୍ ଆଃହ୍ ଆଃହ୍ ଓ ଓ ଓ। ଅଜବ ଅଜବ ଅଵଜ଼ କରୁଥିଲେ । ସେ ଅଵଜ଼ ପ୍ରିୟା ବି ଶୁଣିଲା । ପ୍ରିୟା – brother ଅଉ sister କେବେ ଏ କାମ କରନ୍ତି ମୁ କହିଲି କାହିଁକି ନୁହେ । ଗୋଟେ ସ୍ତ୍ରୀ ଅଉ ପୁରୁଷ ଅଉ brother sister ତୋ ବାହା ବି ହୋଇଛନ୍ତି । ପ୍ରିୟା- ସତ ନା ମିଛ ।
ମୁ ତାକୁ କହିଲି ଚାଲ ଯିବା ତୋତେ ରାସ୍ତାରେ କହିବି।
Bill କରି auto ରେ ବାହାରିଲୁ ଏ ଥର auto ରେ ସେ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି ବସିଥିଲା । ମୁ ତାର ଅଣ୍ଟା ରେ ହାଥ ଥିଲ ତର ହାତ ମୋ କାନ୍ଧ ଉପରେ ଥିଲା ଯେମିତି boyfriend ଅଉ girlfriend।ତର ଦୁଧର side ରୁ ମୋ କହୁଣୀ ବାଜୁଥିଲା । ଏ ଥର ମୁ google ରୁ ସିର୍ଛ କରି ancient egypt ଅଉ europian story ଦେଖେଇଲି । ତା ପରେ କିଛି slibing incest story ଦେଖେଇଲି । ସେ ଧ୍ୟାନ ରେ ପଢ଼ୁଥିଲା । ମୁ ତାର ଦୁଧ ଉପରେ ହାଥ ରଖିଲି ।ସିଏ story ପଢ଼ି ଗରମ ହୋଇଯାଉଥିଲା । ତା ମୁହ ଲାଲ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ମୁ ଏପଟେ ପ୍ରିୟା ରୋ neck ଙ୍କୁ କିସ କରି ତା ଦୁଧ ଚିପିଵା ପରେ ସେ ଚମକି ପଡ଼ିଲା ଯେମିତି current ଲାଗିଲା ଭଳି କିନ୍ତୁ se story ପଢୁଥାଏ । ମୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାରି ଧୁଦ୍ଯୋ କୁ ଚିପୁଥାଏ । ଏ ପରି କିଛି ସମୟ ପରେ ଅମର ରୁମ ଆସିଗଲା । ଆମେ auto ରୁ ଆସିଲୁ ସେ ଘର କୁ ଚାଲିଗଲା । ମୁ ଟା ବେଡ଼ରୁମ ଙ୍କୁ ଗଲି ଦେଖିଲି ତା bra ଅଉ penty ପଡ଼ିଥିଲା । ତା penty କୁ ଉଠାଇ ଦେଖିଲି penty ରୋ ବିଆ ଯେଉ ଭାଗ ରେ ଥାଏ ସେ ପାଖରେ କିଛି liqued ଟ୍ୟପେ ରୋ ଥିଲ । ମୁ ସେଟା ଙ୍କୁ ଶୁଙ୍ଘିଲି କିଛି ପେଶାଵ type ରୋ ସ୍ମେଲ୍ଳ ହଉଥିଲା ସେଥିରେ ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟିଲି କିଛି ଲୁଣି ଓ କଷା ଲାଗୁଥିଲା ଏହି ସମୟ ରେ ପ୍ରିୟା ଆସିଗଲା । ରାଗରେ କହିଲା ଭାଇ କଁ କରୁଚୁ ମୋ penty କାହିଁକି ଚଟିଚୁ ଘରେ କହିବି । ମୁ ପୁଣି sorry କହି ଆସିଗଲି । ମ୍ଜ୍ ପୁର ଦିନ ତା ସହ ଣ ଦେଖା ହେଲି ନା କଥା ହେଲି। ରାତିରେ ମାଉସୀ କହିଲେ ଯ ପ୍ରିୟା ସହ ବେଡ଼ରୁମ ରେ ଶୋଇ ପଡ଼ିବୁ । ମୁ କହିଲି ମୁ drawing ରୁମ ରେ ଶୋଇବି । ମାଉସୀ କହିଲେ ଏଠି ମଶା ବେଶି ତୁ ଯା ସୋଇଯିବୁ। ମୁ ଯାଇ ବେଡ଼ corner ରେ ସୋଇ ଗଳି। ମୁ ଯେବେ କୋଡ଼ ଲେଉଟାଇଲି ସେ ସମୟ ରେ ପ୍ରିୟା ବି ମୋ ପାଖ ମୁହ କରି ଶୋଇଲା । ସେହି ସମୟ ରେ ମାଉସୀ ବେଡ଼ରୁମ ରୁ ଗେହିଁ ବା ରୋ awaz ଆସିଲ । ସେ ମୋଟେ ଚାହିଁ ହସିଦେଲା । ମୁ କିଛି କହିଲିନି ଆଖି ବୁଜିଦେଲି । ସେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇଲେ କହିଲା ରଗିଛୋ । ମୁ କହିଲି ନହିଁ ଅଉ କଥା କୋହୁନୋ । କଅଣ କହିବି । ଭାଇ ମାଉସୀ ଏମିତି awaz କରୁଛନ୍ତି। ମୁ କହିଲି ପ୍ରେମ ଚାଲିଛି ।
ପ୍ରିୟା – ଭାଇ ଚେଞ୍ଜ ରୁମ ରେ ସେମାନେ କଅଣ ସତ ରେ ଭାଇ ଭଉଣୀ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ । ମୁ – ହଁ ତୁ ଚାହିଁଲେ ଆମେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମ କରି ପରିବା । ପ୍ରିୟା – ଏଇଟା ଖରାପ ନୁହେ । ମୁ- ଦେଖ ତୁ ବାହା ହୋବୁ ସେ ତୋତେ ପ୍ରେମ ଭଲ ରେ କରିବ ଣ ହେଲେ roughly କରିବ କିନ୍ତୁ ମୁ ତୋର ଭାଇ ପ୍ରତି ଅସୁବିଧାର ଖ୍ୟଲ୍ ରଖିବି ।ଏ ଥର ମୁ ତାକୁ ଟାଣି ଆଣି ମୋ ଓଠ କୁ ଟା ଓଠ ରେ ଚୁମିଲି ସେ ବି ମୋ ପିଠିରେ ହାଥ ରଖି ପିଠିକୁ ଆଉଁଶି ଥାଏ । ମୁ ଏ ଥର ପ୍ରିୟା ଉପର କୁ ଉଠିଯାଇ ତା ଉପରେ ଶୋଇ ରହିଲି ତର କମଳ ଜଙ୍ଘ ଙ୍କୁ ମୁ ଜଙ୍ଘ ଘସି ହାଉ ଥାଏ । ମୁ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଅ ଙ୍କୁ ଗେହିଁଲା ଭଳି ହାଉ ଥାଏ । ମୁ ଏ ଥର ପ୍ରିୟା ରୋ ବେସିକ୍ ଙ୍କୁ କିସ କରୁ କରୁ ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା କୁ ଚିପିବା ପରେ ତର night ଷିର୍ଟ ତୋ ବୋତାମ ଖୋଲିଦେଲା ପରେ ଟା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ପାଟି ପାଖରେ ଥିଲ ଗୋଟି ଗୋଟି କରି ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରାଇ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି ସେ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରୁଥିଲେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି ତାର ଚଡି କୁ ଖୋଲି ପକେଇଲି । ପ୍ରିୟା ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତା ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ବାଳକୁ ସାଉଁଳି ସାଉଁଳି ବିଆ ଭିତରକୁ ଦାବି ଦେଉଥିଲ । ସେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପ୍ରେମ ରସ ବାହାରିଲା ମୁ ସେ ରସକୁ ପୁର ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କୋଳି କିଛି ଅଜବ କଷା ସ୍ୱାଦ ଥିଲା । ମୁ ତା ଉପରେ ଶୋଇ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଘସିବା ବେଳେ କହିଲା ନହିଁ ଭାଇ ଆଜି ଏତିକି ଥାଉ । କଳି ମଉସା ମାଉସୀ ଚାଲିଯିବେ । ମୁ ତୁମ ସ୍ତ୍ରୀ ରୁପରେ ତୁମ ସହିତ ଚଉଠି ରାତି କରିବି । ସମ୍ବଲିବା କଷ୍ଟ ଥିଲ କିନ୍ତୁ ମୋ ଭଉଣି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ସେ କୋଠା ଭାବି ବାଣ୍ଡ କୁ ଷଣ୍ଢ କରି ସୋଇ ପଡିଲି । ସକାଳୁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଈଥିଳି । ପ୍ରିୟା ଆସି କହିଲା ଭାଇ ଉଠ ରାତିରେ ଅମର ବହୁତ କାମ କରିବାକୁ ହେବ । ମୁ ଖୁସି ହୋଇ ଉଠିଲି । ମାଉସୀ ଙ୍କୁ ଟ୍ରେନ ରେ ବସେଇ ଆସିଗଲି । ମୁ ଆସିଲ ବେଳେ frouit ଅଉ ଗୋଲାପ ଫୁଲ ଅଉ ମହୁ କ୍ଷୀର ଧରି ଆସିଲି । ମୁ bedroom ରେ bed କୁ ଚୌଥି ରତି type ସଜୈଦେଲି bed ପଖରେ ମହୁ ରୋଖିଦେଲି ପ୍ରିଯା ଅସି ଦେଖି ଖୁସି ବି ହେଲ ଓ ଲାଜେଇ ଚାଲି ଗୋଲା । ମୁ ତାକୁ ଗାଧେଇ ବାକୁ କହିଲି ଅଉ କହିଲି ମୋରୋ ପ୍ରିୟା ଜିନିଷ ଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବରେ ସଫା କରି ଦବ । ସେ କଣ ବୋଲି ପଚାରିଲା ମୁ କହିଲି ତମର lovehole । ସେ କହିଲା ଭାଇ ତମେ ବେଶି ଖରାପ ହେଇ ଗଲାଣି । ମୁ କହିଲି ତୁ ଯେବେ ମୋରୋ ସ୍ତ୍ରୀ ହୋବୁ ତୋର ପ୍ରତି କଥା ଜାଣିବା ଦରକାର । ସେ ଗାଧେଇ ଚାଲିଗଲା । ତା ପରେ ମୁ ଗାଧେଇ କୀ ଆସିଲି । ସେ ସେତେବେଳେ ଶାଢୀ ପିନ୍ଧି ପକେଇ ଥିଲ । ଯାଇ ବେଡ଼ରୁମ ରେ ବସିଥିଲା । ମୁ ଯାଇ ଲୁଙ୍ଗୀ ପିନ୍ଧୀ ରାଡ୍ୟ ହୋଇଗଲି । ରୁମ ରେ ଗୋଟେ ଜ଼େରୋ light ଜୋଳୁ ଥାଏ । ମୁ ମୋରୋ ସୁହାଗ ରାତି ରୋ ମେମୋରୀ ପାଇ 2 ଟା DSLR camera ଆଣିଥିଲି ଓ ଗୋଟେ secrete cemara fan ରେ ରଖି ଥିଳି । ଗୋଟେ DSLR ବେଡ଼ side ରେ ରଖିଲି ଗୋଟେ ବେଡ଼ ପଛରେ ଯେମିତି ତାର ମୋର ବାଣ୍ଡ ଓ ବିଆର ମିଳନ ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖା ଯିବ । ପ୍ରିୟା ଏ ସବୁ ଜାଣି ନ ଥିଲା । ମେ bedroom ରେ entry କୋଳି । ସେ ଆସି ମୋତେ ପ୍ରଣାମ କଲା ତାପରେ
ପ୍ରିୟା- ଭାଇ ଦୁଧ ନିଅ।
ମୁ- କୋଉ ଦୁଧ ଅଜିତ ତୋର ଦୁଧ ପିଇବି।ମୁ ତୋର ଭାଇ ନା ପତି
ପ୍ରିୟା- sorry ପତି ଦେବ ପ୍ରଥମେ ଏହି ଦୁଧ ପିଇ ଦିଅ ତାପରେ ମୋର ।
ମୁ ଦୁଧ ପିଇ ଗ୍ଲାସ୍ ରଖି ଦେଇ । ପ୍ରିୟା କୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ତା ଓଠରେ ଓଠ ଲଗେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲେ । ସେ ବି ମୋରୋ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମୀ ଥିଲ । ମୋର ଦୁଇଟି ହାଥ ତା କୋମଲ ଗଣ୍ଡି ଙ୍କୁ ଚିପି ବା ପରେ ତର ଜଙ୍ଘ ମଝିରେ ହାଥ ପୁରାଇ ସାଉଁଳି ବାରେ ଲାଗିଲି । 15 min kiss ପରେ । ପ୍ରିୟା କୁ ବେଡ଼ ଉପରେ ଶୋଇ ତା ଉପରେ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି । ଏ ଥର ମୋର ଜଙ୍ଘ ତା ଜଙ୍ଘ ଙ୍କୁ touch କରୁଥାଏ ।ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା ବାଣ୍ଡ ଟା ପ୍ରିୟା ରୋ ପବିତ୍ର ବିଅ କୁ ଶାଢ଼ୀ ଉପରେ ହି ପେଲା ଚାଲୁଥାଏ । ମୁ ତାର ବେକ ଚାରିପଟେ କିସ କରୁଥାଏ ସେ ଓହଃ ଅହଃ ଆଃହ୍ ଆଃହ୍। କରୁଥାଏ । ମୁ ଧୀରେ ଧୀରେ କିସ କରି ପ୍ରିୟା ରୋ ଅମୃତ ତୁଲ୍ୟ ଫଳ ଦୁଇଟା ଗୋଟେ ଚିପୁଥାଏ ଆଉ ଗୋଟେ ଚପୁଥାଏ । ଏ ପରି କରିବ ଦ୍ୱାରା ସେ ଗରମ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ମୁ ତାର blouse ଟା ପରେ bra ଙ୍କୁ ବାହାର କରିଦେଲି । ମୁ ଭାଗ୍ୟବାନ ଥିଳି ଏ ପରି ସୁନ୍ଦରୀ ଯୁବତୀ ଜଣକ ମୋ ଭଉଣି ଅଉ ସ୍ତ୍ରୀ ବି । ଦୁଇ ହାଥ ରେ ଗୋଟେ ଦୁଧ ଙ୍କୁ ଚିପି ପାଟିର ପୁରାଇ ଦେଲି ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ଜିଭ ଲଗେଇ ଚୁଚୁମିଲି ସେ ସହି ନପାରି କହିଲା ମୋରୋ ସ୍ୱାମୀ ଆଜି ତୁମ ସ୍ତ୍ରୀ ରୋ ଦୁଧ ଖାଇ ସରେଇ ଦିଅ ।
ମୁ ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ଦୁଧ ଙ୍କୁ ଏପରି କରୁ ଥାଏ । ଏ ଥର ପାଖରେ ଥିବା ମହୁ ରୁ କିଛି ତା ଦୁଧରେ ଲଗେଇ ତାର କୋମଲ ଦୁଧ ଙ୍କୁ ଚିପି ଅଉ ପାଟିରେ ଚାପି ଲାଲ ହୋଇଯାଇ ଥିଲ ସେ ଭିତରେ ମୋ ଗୋଟେ ହାଥ ରେ ତର petikot ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଦେଲି ଏ ଥର ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆକୁ penty ଉପରୁ ଗେହିଁବାର ପ୍ରୟାସ କରୁଥାଏ । ମୁ ଏ ଥର ତା ନାଭି ରେ ମହୁ ରଖି ଚାଟି ଚାଲିଲି । ସେ pillow କୁ ଦୁଇ ହାଥ ରେ ଭିଡ଼ି ଧରି ଥାଏ ଓ ନିଜ ଓଠ ଙ୍କୁ ନିଜେ କାମୁଡି ଥାଏ । ମୁ ନିଜ ଲୁଙ୍ଗୀ ବାହାର କରିଦେଲି ଟା ପରେ ପ୍ରିୟା ରୋ ଶାଢ଼ୀ ଓ petikot ଙ୍କୁ ଗୋଟେ ଥରେ ବାହାର କରିଦେଲି । ମୋ ପ୍ରିୟା କେବଳ penty ରେ ବେଡ଼ ଉପରେ ମାଛ ପରି ଛଟପଟ ହେଉଥାଏ । ମୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ପ୍ରିୟରୋ ଛେନା ଭଳି ଜଙ୍ଘ କୁ ଧରି ତାକୁ ଚାଟି ବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ଏପଟେ ସେପଟେ ଗୋଡ଼ କୁ କରୁଥାଏ । ଧୀରେ ଧୀରେ ବିଅ ଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ଅନ୍ୟ ସବୁ ଏରିଆ ଚାପିଲି । ସେ ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉଠାଉ ଥାଏ ଯେମିତି ମୋ ଓଠ ଟା ବିଆ ଙ୍କୁ ଚଟିବୋ। କିନ୍ତୁ ମୁ ବି ଟା ବିଆ side ଙ୍କୁ ଦାନ୍ତ ରେ ବେଳେ ବେଳେ କାମୁଡ଼ି ଥାଏ । ଏ ଥର ଯେବେ ତା ବିଅ ଙ୍କୁ penty ଉପରୁ ଚୁମି ଚାଲିଲି । ସେ ନିଜେ ତା penty ଙ୍କୁ ବାହାର କରିଦେଲା । କୀ mast ବିଆ ଘନ ଜଙ୍ଗଲ ବଳ ଭିତୋରେ ତାର love ମହଲ ଥିଲା ଯେଉ ମହଲ ଙ୍କୁ ମୋର ବାଣ୍ଡ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା । କୋଳ ରଙ୍ଗର ବଳ ଭିତୋରେ pink କୋଲର ରୋ ବିଆ ଅପୂର୍ବ ସୁଂଦର ଦେଖା ଯାଉଥିଲା। ମୋରୋ inocent ପ୍ରିୟା ଆଜି ମୋ ଠାରୁ ସେକ୍ସ ଚାହୁଁଥିଲା । ମୁ ଉଠି କହିଲି
ମୁ – ସେ ଦିନ ମୋଟେ ତୋ ବିଆ ଚାଟିବି ନାହି ।
ପ୍ରିୟା- please ମୋରୋ sex ରୋ ଦେବତା ଆଜି ତୁମ ଦାସୀ ଙ୍କୁ ଉଧାର କର । ମୁ ଅଉ ସହି ପାରୁନି ଭାଇ please ।
ମୁ ଯେବେ ଟା ବିଅକୁ ଓଠରେ ଲଗେଇ ଦେଲି ସେ current ମାରିଲା ଭଳି ହେଇଗଲା। ତର ଲାଳୁଆ ଯୋନିକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି। ବେଳେ ବେଳେ ତାର ସେଣ୍ଟି ଙ୍କୁ ଦାନ୍ତରେ କାମୁଡି ପକେଇଲି ସେ ଆହୁରି exicite ହୋଇ ଟା ଦୁଇ ହାଥ ରେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ଟା ବିଆରେ ଦୋବେଈ ଦେଲା । ମୁ ଟା ବିଅ ଭିତୋରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ବାହାରକୁ ଭିତର ଙ୍କୁ କରୁଥାଏ । ସତ ରେ ନରି ବିଆ ଭିତର ଓଦା ଓ କୋମଲ ସହ ଭରି ଗରମ ଥାଏ । କିଛି minute ରେ ଝଡ଼ିବା ଲାଗିଲା ।
ପ୍ରିୟା – ଭାଇ ମୋର ଭିତରୁ କିଛି ବାହାରୁଛି ।
ମୁ କିଛି ଣ ଶୁଣି ଆହୁରି ଜୋର ରେ ଜିଭ ଙ୍କୁ ବିଆ ଭିତର ବାହାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ତାର ପ୍ରଥମ ପ୍ରେମର ପ୍ରଥମ ରସ ମୁ ପାଟିରେ ବାହାରିଲା । ଘୁଷ୍ ଘୁଷ୍ ହୋଇ ତା ବିଆରୁ ରସ ଖସିଲା ମୁ last drop ଜାଏ ସବୁ ରସ ପେଇଲି ବିଆର ରସ ଟିକେ କଷା ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ମଜା ଲାଗିଲା ଅଉ proud ଫାଇଲ କୋଳି। କୀ ମୋ ଭଉଣୀ ରୋ ପ୍ରଥମ ରସ ମୁ ପେଇଲି । ତା ପରେ ତା ଉପରେ ଶୋଇ ରହିଲି ଟା ଓଠକୁ କିସ କରୁଥାଏ ତୋ ପୁଣି ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରାଇ ଚୁଚୁମି ଥାଏ ।ମୋ ବାଣ୍ଡ ଲୁହ ରୋଡ଼ ଭଳି ଶକ୍ତ ଓ ଗରମ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ମୁ ଜାଣିଲି ଯଦି ଟା tight ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇବି ତାହେଲେ ଶୀଘ୍ର ପାଣି ବାହାରି ଯିବ । ତୋ ମୁ ପ୍ରିୟା ଙ୍କୁ ବି satisfy କରିବାକୁ ଚାହୁଁ ଥିଲି ।
ଏ ଥର ମୁ ଟା ଓଠ ଙ୍କୁ ଚୁଚୁମି ପକେଇ ଟା ଦୁଧ ଙ୍କୁ ଗୋଟେ ହାତରେ ଧରି ଜୋର ରେ ଦଳୁଥାଏ ମୋର ଆହୁରି ଗୋଟେ ହାଥ ରେ ଟା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରାଇ ଆଗ ପଛ କରି ଚାଲିଲି । ଟା ବିଅ ରୁ ପୁଣି ଓଦା ହୋଇଗଲା ମୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ବି ଓଦା ହୋଇଗଲା । ଏ ଥର ଗେହିଁବାର ସମୟ ଥିଲା । ଗୋଟେ ତକିଆ ଆଣି ଟା ଗାଣ୍ଡୀ ତୋଳେ ରଖିଲି ତା ଉପରେ ଗୋଟେ white ଟୋଵେଳ୍ ପକେଇଦେଲି ।ଏ ଥର ।
ମୁ- ମୋରୋ ସୁନା ଭଉଣି ତୋତେ ଏବେ ଟିକେ କଷ୍ଟ ହବ କିନ୍ତୁ ମଜା ବି ଲାଗିବ ମୋ ପାଇ କଷ୍ଟ ସହିବୁ
ପ୍ରିୟା- please ଭାଇ ଡେରି କରନି ଜଲଦି ପୁରାଓ ।
ମୁ virgin ଥିଳି ସେ ବି virgin ଥିଲା। ମୋଜା ବି ଥିଲା କଷ୍ଟ ବି ଥିଲା। ମୁ ତାର ଜଙ୍ଘ ମଝିରେ ଆଣ୍ଠେଇ ପଡିଲି ଟା ବିଆରେ ଅଂଗୁତି ପୁରାଇ ବିଆର ଲାଲ ବାଣ୍ଡରେ ଲଗେଇଲି ପ୍ରିୟା ରୋ ଲାଲ ଜିଙ୍ଗୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆହୁରି tight ହେଇଗଲା । ଗୋଡ କୁ ଖୋଲି ତାର ବିଅ ମୁହ ରେ ବନ୍ଦ ଙ୍କୁ ଘଷିବା ରେ ଲାଗିଲି । ଦୁଇ ହାଥ ରେ ତର ଦୁଧ ଙ୍କୁ ଚିପୁଥାଏ ଓଠରେ ଓଠ ଲଗେଇ କିସ ବି କରୁଥିଲି । ଏ ଥର ମୋ ବାଣ୍ଡର ମୁଣ୍ଡି ଙ୍କୁ ନେଇ ତା ବିଆରେ ଯେମିତି ପୁରେଇଲି ତୋ ଲାଗିଲା ଯେମିତି ମୁ ସ୍ୱର୍ଗ ପାଇଗଲି ।ସତ ରେ ସ୍ୱର୍ଗ ଠୁ ଆନଂଦ ହୁଏ ଗେହିଁବାରେ ।ଏ ଥର ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୋ ମୁଣ୍ଡି ଗରମ ବିଆ ଭିତରେ ଥିଲା ମୁ ଆହୁରି ଜୋର ରେ press କଲି ତୋ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆରେ hymen ଙ୍କୁ touch କରୁଥିଲା । ମୁ ଏ ଥର କେଵଳ ମୁଣ୍ଡି ଙ୍କୁ ଟା ବିଆର ପରଦା ଯାଏ ଭିତୋରେ ବାହାରେ କରୁଥାଏ । ପ୍ରିୟା hot ହୋଇ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି ଓହଃ ଆଃ ଆହୁରି ଭୋଟରେ ପୁରାଇ ଦିଅ ମୋ ଭାଇ । ମୁ ତାକୁ ଏପରି ବିଆର ପରଦା ଜାଏ କରିବ ଯୋଙ୍ଗୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡି ଟା ବିଆରେ ଆରାମ ରେ ଯିବ ଆସିବା ହେଲ ମୁ ଯେବେ ଭିତୋରେ ପୂରାଇ ଦିଏ ବିଆର ମାଂସପେଶୀ ମୋ ବଣ୍ଡ କୁ ଵିରୋଧ କରେ ଯେବେ ବାଣ୍ଡ ବିଆରୁ ବାହାରୁଥାଏ ସେତେବେଳେ ତାର ବିଆର ମାଂସପେଶୀ ମୋ ବନ୍ଦ ଙ୍କୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଥାଏ । ଏ ପରି କରିବ ପରେ ମୁ ମୁଣ୍ଡି କୁ ବିଆର ପରଦା ପାଖ ଙ୍କୁ ନେଇ ଜୋର ରେ ଗୋଟେ ଧକା ଦେଲି । ତାର ବିଆ ପରଦା ଫାଟି ଗୋଲ ସେ କହିଲା ନହିଁ ଭାଇ କଷ୍ଟ ହଉଚି।
ମୁ- ମୋ ରାଣୀ ଟିକେ ସହିଯା।
ପ୍ରିୟା ପାଟି କାମୁଡ଼ି bedsheet ଙ୍କୁ ଜୋର ରେ ଧରି ଅଖିବୁଜି ଦେଇ ଥିଲ

ମୁ ଜାଣିଲି ତାକୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କଲା । କିନ୍ତୁ ଔଗୋତେ ଧକା ଦେଲି ମୋରୋ 8 inch ରୋ ବାଣ୍ଡ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ରୋ ବିଅ ଭିତୋରେ ଥିଲା । ମୁ ସେମିତି ଟା ଉପରେ ଶୋଇ ରହିଲି । ତାର ଦୁଧ କୁ ଚାପିଲି ପ୍ରିୟା ଙ୍କୁ କିଛି relax ଲାଗିଲା। ଟା ବିଆରୁ ଗରମ ରକ୍ତ ଟା ଗାଣ୍ଡୀ କଣା ଦେଇ ପଡୁଥାଏ । ମୁ ଏଥର ଗେହିବା start କୋଳି । ମୋରୋ ବାଣ୍ଡର ମାଂସପେଶୀ ଙ୍କୁ ଟା ବିଅ ଜୋର ରେ ଧରି ଥାଏ । ମୁ ଏଥର ଜୋର ରେ ଗେଇବା ଷ୍ଟାର୍ଟ କୋଳି ପ୍ରିୟା ରୋ ବିଆର ଗରମ ମାଂସପେଶୀ ସହ ଘସ୍ରାଣ ହେଲେ ମୁ ଆହୁରି ଜୋର ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଅ ମୂଲ ସହ ମିଶି ଗୋଲ । ପ୍ରିୟା ତାର ଗାଣ୍ଡି ଉଠାଇ ପ୍ରତିଟି shot ରୋ ଜବାବ ଦେଉଥାଏ ରୁମ ସାରା ପୂଚ୍ ପୂଚ୍ awaz ହଉଥାଏ ପ୍ରିୟା ରୋ ଚୁଡ଼ି ଓ ତର payal ବି ପ୍ରତି ଶତ ରେ ଝମ୍ ଝାମ୍ ହାଉ ଥାଏ । ସତ ରେ ଭରି ମଜା ଲାଗୁଥାଏ । ପ୍ରିୟା – ଭାଇ ମୋରୋ ଋଷ ବାହାରିବ
ମୁ – ମୋର ରସ କୋଉଠି ପକେଇବି । ( ଗେହିଁ ଗେହିଁ ଟା ଓଠ ଙ୍କୁ ଟା ଦୁଧ କୁ ଚୁମା ଦେଇ ପଚାରିଲି)
ପ୍ରିୟା- ଆଜି ମୋ ପ୍ରଥମ ଚଉଠି ରାତି ମୋ ଗାର୍ଭ ରେ ତୁମରି ବୀର୍ଯ୍ୟ ଭରି ଦିଅ ।

ଏମିତି 5 minute ଗେଇବା ପରେ ଟା ବିଆରୁ ଭସ ଭସ କରି ଗରମ ପ୍ରେମ ରସ ବାହାରିଲା । ରସ ଯେବେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୋ ମୁଣ୍ଡି ରେ ଲାଗିଲା ଯେମିତି କିଛି ଗରମ ଲାଭା ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଲାଗିଲା । ମୋରୋ ବଣ୍ଡ ରୁ ବି ଲାଲ ବାହାରି ତାର ବିଅ ରେ ଭରି ହୋଇଗଲା । ମୁ ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରାଇ ମାଡି ଶୋଉଥିଲି । ଅଉ ବଳକା ଅଉ ଗୋଟେ ଭାଗ ରେ ଲେଖିବି ।

Comments

Published by

Joly Deep

I love brother and sister incest love stries . I had also doing sex my younger sister .